Kiti Projektai

WinIPCom

WinIPCom – duomenų per TCP / IP imtuvas, veikiantis Windows aplinkoje. Programa priima duomenis iš GSM, Ethernet apsaugos modulių, seka ryšį su jais ir generuoja ryšio sutrikimų pranešimus. Priimtus pranešimus iš apsaugos modulių dešifruoja, konvertuoja į standartinį Surgard formatą ir perduoda į pulto stebėjimo programą TCP ar COM ryšiu. Programa leidžia nuotoliniu būdu vykdyti apsaugos modulių valdymą ir konfigūravimą.
 

  LinuxIPcom

LinuxIPcom – duomenų per TCP / IP imtuvas, veikiantis Linux aplinkoje. Programa pritaikyta veikti industriniuose Nano-945GSE kompiuteriuose ir duomenų centruose. Vienu metu gali apdoroti daugiau kaip 10 000 pranešimų per sekundę, sekti daugiau kaip 40 000 saugomų objektų. Duomenis, ateinančius iš atsarginio kanalo, priima SMS modemu arba iš SMPP serverio. Programa leidžia nuotoliniu būdu vykdyti apsaugos modulių valdymą ir konfigūravimą, taip pat turi masinio modulių perprogramavimo funkciją. Duomenų filtravimo ir apdorojimo iš atskirų potinklių funkcija leidžia apsaugos įmonėms surinkti duomenis iš skirtingų retransliatorių. Programa priima duomenis iš GSM, Ethernet apsaugos modulių, seka ryšį su jais ir generuoja ryšio sutrikimų pranešimus. Priimtus pranešimus iš apsaugos modulių dešifruoja, konvertuoja į standartinį Surgard arba Monas3 formatą ir perduoda į pulto stebėjimo programą TCP ar COM ryšiu. LinuxIPcom programa konfigūruojama su IPcomcontrol programa, veikiančia Windows aplinkoje, prisijungus per TCP / IP.

G10condig, T10config, SPconfig

G10condig, T10config, SPconfig – programos, skirtos apsaugos įrenginiams konfigūruoti. Programos leidžia gamybos metu arba galutiniam vartotojui keisti įrenginio nustatymus, perrašyti įrenginio firmware. Programos veikia tiek per USB jungtį, tiek per TCP / IP nuotoliniu būdu.
 

  TrafficMonitor

TrafficMonitor – programa skirta dirbti su Linux IPcom ir, nepriklausomai nuo Linux IP com, registruoti, iššifruoti ir perduoti duomenis į duomenų bazę. Sukaupti duomenys naudojami „žalių“ duomenų analizei. Programa pateikia ataskaitas pagal parinktus kriterijus.

Duomenų konvertavimo programos

Duomenų konvertavimo programos – diegiant Monas MS į apsaugos pultus, dažniausiai pultai nori perkelti turimus duomenis į Monas MS sistemą. Duomenų konvertavimo programos ruošiamos pagal kiekvieno kliento poreikius ir atliekamas duomenų perkėlimas iš senų jų sistemų į Monas MS.
 

  Specializuotos ataskaitos

Specializuotos ataskaitos – pagal atskirus klientų poreikius būtent jiems sukuriamos ataskaitos, kurios formuojamos iš Monas MS duomenų. Programa veikia nepriklausomai nuo Monas MS.